Jesteś fanem gier na Androida, ale sterowanie na małym ekranie Cię męczy? Zobacz, jak możesz zwiększyć swoją przyjemność podczas mobilnego grana za pomocą kontrolera. Oto najlepszy kontroler do gier w naszym zestawieniu w 2019 roku.

W dzisiejszych czasach mamy wysyp gier mobilnych, które zyskują coraz większe grupy zainteresowanych graczy. Dlaczego? Ponieważ na urządzeniach mobilnych możemy korzystać z gier w jakości komputerowej, jak i konsolowej. Poza tym w niektórych rozgrywkach trudno jest sterować grą za pomocą dotyku. Kontroler do gier to zdecydowanie użyteczne narzędzie w rozgrywaniu świetnych gier mobilnych.

Kontroler do gier – SteelSeries Stratus XL

Ten kontroler to urządzenie łączące się za pomocą Bluetooth, który nie tylko posłuży użytkownikom smartfonów na systemie Android, ale również iOS czy Windows. SteelSeries Stratus XL pozwala na sterowanie konsolowe, a swoim wyglądem przypomina kontroler  Xbox One. Do tego kontrolera będą potrzebne baterie AA, a jeden ich komplet wystarczy na 40h użytkowania. Czyli całkiem nieźle biorąc pod uwagę osoby, które nie grają w gry przez cały dzień.

Kontroler do gier – Gamevice for Android

Gamevice for Android swój wygląd opiera na klasycznym kontrolerem do konsoli, który został przecięty na pół i każda z nich od wewnętrznej strony ma miejsce, w które można wpiąć swojego smartfona. Ten kontroler posiada dwa analogowe joypady, dwa przyciski na tyle i cztery przyciski po prawej stronie. Kontroler dzięki swojej przemyślanej konstrukcji świetnie leży w dłoniach, a z samym sterowaniem nie żadnych problemów. Jednym minusem tego urządzenia jest jego dostępność, która występuje tylko na wybranych modelach smartfonach Samsung i Google Pixel 3.

DualShock 4 + Smart Clip

Jeśli używasz PlayStation 4 i DualShock 4  to ten kontroler jest zdecydowanie kompatybilny z systemem Android. Łączy się on przez Bluetooth. Takie połączenie znają już posiadacze Sony Xperia, którzy mają dostęp do PS4 Remote Play. DualShock pochodzi za najlepszy kontroler na rynku, dlatego warto użyć go do gier na Androidzie. Kontroler ten nie ma wbudowanego uchwytu, ale to nie problem. Można go zakupić za około 40 złotych na Amazonie.

Komentowanie wyłączone