Rozwijające inteligencję, zręcznościowe czy symulatory – kategorii jest wiele. Jeśli interesują Cię ciekawe gry na Androida, zapraszamy do lektury. Przedstawiamy listę najciekawszych darmowych aplikacji na Twój telefon komórkowy.

Zastanawiałeś się kiedyś, co robić, kiedy zabraknie dostępu do Internetu? W samolocie czy w górach, jak zabić nudę, kiedy nie ma zasięgu? Z pomocą przychodzą gry na Androida. Telefon komórkowy przecież jest nieodłącznym towarzyszem człowieka w każdej sytuacji.

Gry na Androida, które Cię zainteresują.

Postanowiliśmy ciekawe aplikacje podzielić na 3 kategorie.

Rozwijające inteligencję i pamięć

  • Qiuzwanie – gra interaktywna, wymagająca dostępu do sieci. Wraz z połączonym użytkownikiem (można grać ze znajomym, bądź losowo wybraną osobą) odpowiadamy na określoną liczbę pytań. Następnie ogłaszany jest zwycięzca rozrywki.
  • Brain it on – są to łamigłówki dla wymagających. Ćwiczą pamięć, koncentrację i inteligencję. Zagadki ze świata fizyki nigdy nie są tak proste, jakby się mogło wydawać.
  • Kahoot! – aplikacja pozwala na rozwijanie umiejętności posługiwania się językami obcymi. Udostępniane ćwiczenia pozwalają sprawdzać swoją wiedzę z języka angielskiego, niemieckiego i wielu innych na różnych poziomach trudności. Jest to gra interaktywna, można grać także ze znajomymi.

Zręcznościowe

  • Hill Climb Racing – jedna z najpopularniejszych gier samochodowych. Jest to oparta na zasadach praw fizyki aplikacja, pozwalająca użytkownikowi na pokonywanie coraz to dłuższych oraz trudniejszych tras swoim własnym samochodzikiem.
  • Run Race 3D – aplikacja polega na ćwiczeniu swoich parkourowych zdolności. Użytkownik uczestniczy w wyścigu z innymi graczami. Jego zadaniem jest jak najszybsze dotarcie do mety i pokonanie wszelakich przeszkód na trasie.
  • Modern Warplanes – Wargame Shooter PvP Jet Warfare użytkownik buduje swój własny samolot, następnie z czasem ulepsza go i staje nim do walki z innymi graczami.

Symulatory

  • Cargo Transport Simulator – użytkownik wciela się we właściciela własnej firmy transportowej. Swoje przedsiębiorstwo buduje się od zera. Przy okazji można zapoznać się z zasadami prowadzenia firmy.
  • Flight Pilot Simuator 3D FREE – realistyczne grafiki 3D, ogromny wybór samolotów, dużo wyzwań i zabawy jednocześnie to tylko niektóre z zalet tej gry. Wcielamy się oczywiście w pilota i własnym samolotem przemierzamy przestworza.

Ważne, że podane gry na Androida są całkowicie darmowe. Oczywiście każda z nich zawiera mikropłatności oraz nie zawsze, ale jednak uciążliwe, reklamy. Niektóre jak interakcyjne Qiuzwanie wymagają dostępu do Internetu.

Komentowanie wyłączone